obchod.antikvus.cz

V nabídce máme několik stovek exlibris, pocházejí z několika sbírek. Ceny začínají na 5 (sic!) Kč za kus! Většinou jsou signované autory. Přijďte si vybrat!

Jsou v prodeji staré listiny z doby Rakouska - Uherska (cca 1740 - 1918), ty starší jsou na ručním papíře, ty novější jsou na strojovém papíru, ale mají spousta kolků, pečetí, podpisů...... Cena? Od 30 Kč za ks do maximálně 50 Kč za kus!!! Krásné a dekorativní!!!

Knihy se sběratelskou tematikou, bibliofilie, ilustrované knihy (Zdeněk Burian a další autoři), různá vydání knih (Babička, Robinson, K. May, J. Verne...)

Různá vydání kvalitní beletrie (Bohumil Hrabal, Karel Čapek), detektivky (D. Francis, A. Christie) a v cenách většinou do 50 Kč za knihu!

Nabízíme velký výběr bankovek a poštovních známek. 

Grafické listy: originály i dobové reprodukce. Signované i podepsané. 

Ex-libris, PFka i volná grafika.

Nejlépe osobní prohlídka, nelze vše dát do eshopu: obchod.antikvus.cz

Nabízíme výběr z mnoha tisíců knih, pohlednic, ale i: mince, bankovky, chmelové známky; obrazy, grafické listy, PFka, novoročenky i volnou grafiku,  staré mědirytiny a ocelorytiny, litografie..., podívejte se na e-shop. Po předchozí tel. domluvě je možná a vítaná i osobní prohlídka materiálu v obchodě.

V prodeji jsou i tzv. svaté obrázky, jsou jich stovky kusů..., poštovní knížky, - viz e-shop: obchod.antikvus.cz

Fotka výlohy.

A několik fotek z dnešního focení: svaté obrázky, mince, bankovky, obrazy i knihy. 

Podívejte se a přijďte si osobně vybrat!